جراحی بلفاروپلاستی

جراحی پلک بلفاروپلاستی( blepharoplasty ) و قیمت عمل بلفاروپلاستی

جراحی پلک بلفاروپلاستی( blepharoplasty ) و قیمت عمل بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یک عمل جراحی و زیبایی چشم است که ظاهر پلک های شما را بهبود میبخشد. و خسته گی و فرم چشم های شما را برطرف میکند و افتادگی پوست را از پلک های بالایی شما و.. در حالی که جراحی زیبایی بلفاروپلاستیی خطر زیادی ندارد  اما ممکن است خطراتی در آن وجود دارد. در مورد بهترین کلینیک زیبایی و جراح و مزایای جراحی بلفاروپلاستی صحبت خواهیم کرد

(هزینه عمل بلفاروپلاستی پلک بالا) هزینه blepharoplasty

برسی اجمالی

بلفاروپلاستی( blepharoplasty )چیست؟‌ وجراحی پلک بالا و پایین 

چشم ها اعضای مهمی در چهره هستند که خوشحالی و شادی و یا ناراحتی و غم را بروز مینمایند.
افتادگی پلک و چشم ها یکی از دلایلی است که باعث میشود شما پیرتر از آنچه هستید به نظر بیایید.جراحی بلفاروپلاستی (جراحی پلک) یکی از تکنیک های بسیار عالی برای جوانسازی و شادابی در حالت چشم ها است که میتواند جوانی ، زیبایی و جذابیت را به شما ارائه نماید .
این روزها جراحی بلفاروپلاستی با کمک روش‌های نوین پزشکی عضلات و چربی‌های اضافی پایین و بالای پلک‌ها را از بین میبرد. پزشکان با جراحی بلفاروپلاستی پوست‌هایی که چین‌های ریز و درشتی زیر چشم‌ها را به وجود آورده را برمیدارند.
در نتیجه افرادی که جراحی پلک بالا یا پلک پایین را نزد بهترین پزشکان انجام میدهند، پس از سپری کردن دوران نقاهت یک چهره جدید و جذاب دارند. چهره‌ای که با روزهای جوانی آن‌ها تفاوتی ندارد و اثری از چشم‌های پف‌کرده و خواب‌آلوده در آن دیده نمیشود.

اگر به دلیل بیماری یا به صورت مادرزادی با مشکل افتادگی پلک مواجه شده‌اید هم با کمک جراحی بلفاروپلاستی میتوانید این مشکل را برطرف کنید. با توجه به کافی نبودن اطلاعات متقاضیان در این زمینه، تصمیم گرفتیم نکاتی در مورد این جراحی در اختیارتان قرار دهیم.
قیمت عمل بلفاروپلاستی

 

مشاوره رایگان تماس بگیرید

 

بلفاروپلاستی( blepharoplasty )چیست؟

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک بالا و پایین میتواند اطراف چشم شما را ریبا تر کند . روشی نوین است که افتادگی پلک‌های پایینی شما را کاهش میدهد و پوست اضافی پلک‌های بالایی شما را از بین میبرد. با افزایش سن، پوست به تدریج خاصیت خود را از دست میدهد. کمبود خاصیت ، همراه با کشش بی امان جاذبه، باعث جمع شدن بیش از حد پوست در پلک های بالا و پایین میشود. بلفاروپلاستی را میتوان روی پلک های بالایی، پلک های تحتانی یا هر دو انجام داد.

بلفاروپلاستی اغلب به معنای برداشتن پوست اضافی، ماهیچه و بافت چربی زیر است. اما گاهی اوقات مراجعه کنندگان میتوانند . در حالی که بلفاروپلاستی  یک عمل زیبایی محسوب میشود میتواند میدان دید افرادی را  که افتادگی پلک‌های بالایی آن ها مسدود شده به کلی بر طرف کند.

بلفاروپلاستی با حذف چربی و سیاهی زیر چشم شما را از بین نمیبرد یا چین و چروک های صورت  زیبایی شما را از بین نمیبرد.  و باید سراغ سایر روش‌های جراحی و غیرجراحی  حفره‌های زیر چشم‌ها را پر می‌کنند یا گونه‌های صورت شما را بلند می‌کنند، می‌توانند سیاهی دور چشم را بهبود بخشند.  بلفاروپلاستی را همزمان با سایر روش های جراحی صورت، مانند لایه برداری با لیزر یا لیفت ابرو انجام دهند.

عمل بلفاروپلاستی ( blepharoplasty )چیست؟

درواقع بلفاروپلاستی عمل زیبایی است که پزشک با کمک بی‌حسی متقاضی را برای آن آماده میکند. سپس پوست‌های اضافی، چربی‌ها بالا یا پایین چشم و عضلات فلج شده را برمیدارد. سپس محل برش، با ظرافت بخیه زده میشود.  در صورتی که جراحی بلفاروپلاستی به درستی انجام‌شده باشد و مراجعه کننده توصیه‌های پزشک را به خوبی رعایت کند، بعد از  سه ماه نتیجه واقعی این عمل زیبایی قابل مشاهده خواهد بود. کسانی که به صورت مادرزادی افتادگی پلک داشته‌اند یا افرادی که سال‌ها است با این مشکل مواجه هستند و افتادگی پلک شدید دارند، پس از سپری شدن دوران درمان از نتیجه این جراحی زیبایی چهره ای جدید از خود را میبینند.

 

چرا باید بلفاروپلاستی( blepharoplasty )
را انجام دهیم ؟
بلفاروپلاستی ممکن است در صورت موارد زیر انجام شود:

گشاد یا افتادگی پلک بالایی
پوست اضافی پلک های بالایی که تا حدی نتونی ببینی
پوست اضافی در پلک پایین
کیسه های زیر چشم
عمل بلفاروپلاستی را میتوان همزمان با عمل دیگری مانند لیفت ابرو، لیفت صورت یا لایه برداری پوست انجام داد.

در رابطه این که هزینه عمل را بیمه میدهد یا نه بستگی به بیمه فرد دارد و در موارد خاص اگر برای زیبایی استفاده نشود و فرد دارای مشکلات بینایی باشد چند درصد را پرداخت میکند اگر عمل زیبایی باشد هزینه بهده خودتان میباشد.

ریسک جراحی بلفاروپلاستی ( blepharoplasty )

تمام جراحی ها دارای خطراتی هستند،  واکنش به بیهوشی و لخته شدن خون. علاوه بر این موارد، خطرات جراحی پلک عبارتند از:

عفونت و خونریزی
چشم های خشک و تحریک شده
مشکل در بستن چشم یا سایر مشکلات پلک
جای زخم
آسیب به عضلات چشم
تغییر رنگ پوست
تاری دید موقت
نیاز به جراحی بعدی و موارد دیگر …

قیمت عمل بلفاروپلاستی

 

مشاوره رایگان تماس بگیرید

 


قبل از برنامه ریزی برای  عمل بلفاروپلاستی، با یک کلینیک  زیبایی تماس بگیرید و کلینیک برید تا مشاوره بشید که آیا عمل نیاز ست یا نه .

پزشک ممکن ست از شما سوالات مختلف بپرسه سابقه بیماری شما در مورد جراحیهای قبلی سوال خواهد کرد.  در مورد شرایط گذشته یا فعلی مانند خشکی چشم، گلوکوم، آلرژی، مشکلات گردش خون، مشکلات تیروئید و دیابت سؤال کند.و همچنین در مورد استفاده شما از داروها، ویتامین ها، مکمل های گیاهی، الکل، تنباکو و داروهای غیرقانونی سوال خواهد کرد.
قبل از جراحی پلک، احتمالاً یک معاینه فیزیکی و موارد زیر انجام خواهید داد:

معاینه کامل چشم این ممکن ست شامل آزمایش اشک و اندازه گیری قسمت های پلک باشد.
تست میدان دید این برای دیدن نقاط کور در گوشه چشم
عکاسی از پلک ها . عکس‌ها از زوایای مختلف به برنامه‌ریزی جراحی و مستندسازی اینکه آیا دلیل پزشکی برای آن وجود دارد یا خیر، که ممکن ست ادعای بیمه را پشتیبانی کند،

دارو هایی که نیاز ست قطع شود؟

مصرف وارفارین (Jantoven)، آسپرین، ایبوپروفن (Advil، Motrin IB، دیگران)، ناپروکسن سدیم (Aleve، دیگران)، ناپروکسن (Naprosyn) و سایر داروها یا مکمل های گیاهی که میتوانند خونریزی را افزایش دهند را متوقف کنید.  فقط داروهای تایید شده توسط جراح خود را مصرف کنید.
چند هفته قبل از جراحی سیگار را ترک کنید. سیگار کشیدن میتواند توانایی بهبودی پس از جراحی را کاهش دهد.
حتما با همراه به کلینیک زیبایی بروید خیلی به شما کمک میکند

مزایای بلفاروپلاستی( blepharoplasty )چیست؟

در کنار معایب و عوارضی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، بلفاروپلاستی این فواید را هم به همراه دارد:

 • طبیعی شدن چهره متقاضی پس از عمل
 • جوان‌تر شدن فرد و افزایش اعتماد به نفس وی
 • سرپایی بودن بلفاروپلاستی و عدم نیاز به بیهوشی و بستری
 • دائمی و همیشگی بودن آن در صورت تبحر جراح
 • بهبود زاویه دید متقاضی
هزینه بلفاروپلاستی ( blepharoplasty )چقدر است؟

از جمله مهم‌ترین بخش‌هایی که طرفداران جراحی زیبایی بلفاروپلاستی علاقه‌مند هستند درباره آن بدانند میتوان به هزینه آن اشاره کرد. چون برای انجام این عمل زیبایی بیمه‌ها پوشش دهی ندارند و متقاضی باید تمام مبلغ بلفاروپلاستی و مراقبت‌های آن را خودش بپردازد. قیمتی که برای انجام این عمل زیبایی در نظر گرفته میشود به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این موارد میتوان به مبلغی که جراح با توجه به تجربه و تخصصش  درخواست میکند اشاره کرد که البته در کلینیک دکترخوانساری در جلسه مشاوره، هزینه جراحی به شما اعلام میگردد.

کلینیک زیبایی دکتر خوانساری در کنار شماست همین الان تماس بگیرید :

 

مشاوره رایگان تماس بگیرید

 

قبل و بعد بلفارو ۲ ( قیمت عمل بلفاروپلاستی )

قبل و بعد بلفارو ۲ ( قیمت عمل بلفاروپلاستی )

قبل و بعد بلفارو 3 ( قیمت عمل بلفاروپلاستی )

قبل و بعد بلفارو 3 ( قیمت عمل بلفاروپلاستی )

قبل و بعد بلفارو 4 ( قیمت عمل بلفاروپلاستی )

قبل و بعد بلفارو 4( قیمت عمل بلفاروپلاستی )

قبل و بعد بلفارو 5 ( قیمت عمل بلفاروپلاستی )

قبل و بعد بلفارو 5 ( قیمت عمل بلفاروپلاستی )

تماس بگیرید 09125184093

 

برای اطلاعات بیشتر راجب عمل غبغب کلیک کنید 

 

بلفاروپلاستی( blepharoplasty )دائمی است یا موقتی؟

بلفاروپلاستی یک عمل زیبایی دائمی و همیشگی برای درمان افتادگی پلک است، به شرطی که متقاضی کاندیدای مناسبی برای انجام آن باشد. اگر در سن پایین برای بلفاروپلاستی اقدام کنید، به مرور و با بالا رفتن سنتان شاهد شل شدن پوست و چروک شدن اطراف چشم‌ها خواهید بود. این شل شدن پوست، دوباره روی پلک‌ها یا زیر آن‌ها را متورم میکند و مجدداً باید برای بلفاروپلاستی اقدام کنید.

تخصص پزشک و روشی که برای جراحی پلک انتخاب میکنید هم در ماندگاری این عمل زیبایی تأثیرگذار ست. در صورتی که پزشکتان تمام پوست‌ها، چربی‌ها و عضلات اضافه را برندارد، یا اینکه بخیه زدن و … را به خوبی انجام ندهد، به احتمال زیاد نیاز به جراحی ترمیمی خواهید داشت.

در نتیجه تنها در صورتی میتوانید روی همیشگی بودن درمان افتادگی پلک‌هایتان حساب کنید که پزشک حرفه‌ای در سن مناسب و با متد مناسب  عمل بلفاروپلاستی یا جراحی پلک را برایتان انجام دهد.

انتخاب بهترین کلینیک برای بلفاروپلاستی  پس از جواب دادن به سؤالاتی که در زمینه درمان افتادگی پلک با بلفاروپلاستی وجود دارد و شناخت پیدا کردن نسبت به این عمل زیبایی، پیدا کردن یک مرکز معتبر که آسوده‌خاطر بتوانید این کار را در آن انجام دهید کار سختی ست. مرکزی که انتخاب میکنید باید تجهیزات جدید و امروزی را داشته باشد. چون لازمه استفاده از متدهای متنوع بلفاروپلاستی به روز بودن امکانات کلینیک زیبایی ست.

پرسنل کلینیک باید متبحر و مؤدب باشند و با آرامش متقاضیان را راهنمایی کنند. همچنین، پزشکانی که در این مرکز فعالیت دارند باید باسابقه بوده و تجربه انجام جراحی پلک را داشته باشند. اگر نمونه کارهای پزشک موجود باشد، بهتر میتوانید درباره انجام دادن این جراحی در آن کلینیک تصمیم‌گیری کنید.

در نهایت قیمت منصفانه و تمیز و استریل بودن کلینیک برای انتخاب آن اهمیت دارد. کلینیک دکتر خوانساری در تهران دارای تمام این شرایطی ست و با رعایت نکات بهداشتی ،خدمات جراحی زیبایی بلفاروپلاستی را به بهترین نحو به متقاضیان ارائه میکند.

پیشنهاد میکنیم برای مشاهده و بررسی عکس و فیلم نمونه عمل‌های موفق بلفاروپلاستی و جراحی زیبایی پلک در کلینیک دکتر کاظم خوانساری به پیج اینستاگرام dr.kazemkhansari@ مراجعه کنید.

بلفاروپلاستی چیست؟

چیزی که مورد انتظار شماست ؟ و ( قیمت عمل بلفاروپلاستی و ریکاوری و مشکلات بعد از عمل )

بلفاروپلاستی معمولاً به صورت سرپایی انجام میشود. ممکن ست داروهایی مانند تزریق به پلک‌ها برای بی‌حس کردن پلک‌ها و داروهایی از طریق IV برای کمک به شما تجویز شود.

مدت زمان جراحی پلک بالا
برای پلک های فوقانی، جراح در امتداد  پلک ها  را برش میدهد. جراح مقداری پوست، ماهیچه و احتمالاً چربی اضافی را برمیدارد. سپس جراح بخیه را شروع میکند.

مدت زمان جراحی پلک پایین

در پلک پایینی، جراح برشی را درست زیر مژه های طبیعی چشم شما یا داخل پلک پایین ایجاد میکند. جراح چربی اضافی، ماهیچه ها و پوست افتاده را برمیدارد یا دوباره توزیع میکند. سپس جراح بخیه را شروع میکند.

اگر پلک بالایی چشم  شما نزدیک مردمک باشد، جراح ممکن ست بلفاروپلاستی را همراه با روشی به نام پتوز (TOE-sis) شروع کند. پتوز برای بلند کردن پلک و همچنین برداشتن پوست اضافی پلک طراحی شده ست.

قیمت عمل بلفاروپلاستی

 

بعد از عمل پس از جراحی، شما را مدتی را در اتاق ریکاوری میگذرانید که کارکنان  کلینیک شما را تحت نظر دارند.

 

مشاوره رایگان تماس بگیرید

 

پس از جراحی ممکن ست به طور موقت:

تاری دید ناشی از پماد روان کننده ای که روی چشم های شما زده میشود
اشک چشم
حساسیت به نور
دوبینی
پلک های پف کرده و بی حس
تورم و کبودی شبیه به سیاهی چشم
درد یا ناراحتی
مراحل زیر را برای کمک به بهبودی پس از جراحی انجام دهید مگر اینکه جراح دستورالعمل های متفاوتی به شما بدهد.

کار هایی که بعد از عمل جراحی باید انجام دهید:

شب بعد از جراحی هر  1 ساعت به مدت 10 دقیقه از کمپرس یخ روی چشم خود استفاده کنید. روز بعد، 4 تا 5 بار در طول روز از کمپرس یخ روی چشمان خود استفاده کنید.
از قطره ها و پمادهای تجویز شده چشمی استفاده کنید..
برای کاهش ورم از کمپرس خنک استفاده کنید.
از عینک آفتابی تیره استفاده کنید تا از پوست پلک خود در برابر آفتاب و باد محافظت کنید.
در صورت نیاز، از استامینوفن (تیلنول، سایرین) برای کنترل درد استفاده کنید.
کار هایی که نباید انجام بدی 
به مدت یک هفته کار سنگین انجام ندهید – از بلند کردن اجسام سنگین، شنا، دویدن یا ایروبیک خودداری کنید.و دود.
.
آسپرین، ایبوپروفن (Advil، Motrin IB، دیگران)، ناپروکسن سدیم (Aleve، دیگران)، ناپروکسن (Naprosyn) و سایر داروها یا مکمل های گیاهی مصرف کنید.

طبق دستور، به مطب ارائه دهنده مراقبت مراجعه کنید تا در صورت نیاز بخیه ها را بردارید.

در صورت مشاهده هر یک از علائم زیر فوراً به پزشک مراجعه کنید:

تنگی نفس
درد قفسه سینه
ضربان قلب شدت بالا
چشم درد شدید جدید
خون ریزیمشکلات بینایی

بلفاروپلاستی

نتایج افرادی که به کلینیک زیبایی دکتر خوانساری اعتماد کردند

بسیاری از افرادی که بلفاروپلاستی انجام می دهند، می گویند که احساس اعتماد به نفس بیشتری دارند و احساس می کنند جوان تر و آرام تر به نظر می رسند. برای برخی افراد، نتایج جراحی ممکن است تا آخر عمر باقی بماند.

کبودی و تورم به طور کلی در حدود 10 تا 14 روز به آرامی کاهش می یابد. اسکارهای ناشی از بریدگی های جراحی ممکن است ماه ها طول بکشد تا محو شوند. مراقب باشید که از پوست ظریف پلک خود در برابر نور خورشید محافظت کنید.

قیمت عمل بلفاروپلاستی

برای استعلام قیمت عمل بلفاروپلاستی و هماهنگی جهت عمل با شماره زیر تماس بگیرید

 

مشاوره رایگان تماس بگیرید

 

7 نظر در “جراحی پلک بلفاروپلاستی( blepharoplasty ) و قیمت عمل بلفاروپلاستی

 1. پریسا حسنی گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون خیلی مطلب کاربردی و مفید من این مشکل را داشتم با کلینیک تماس گرفتم راهنمایی ام کردن و کمکم کردن

  1. PHDkhansari گفت:

   سلام و احترام
   ممنونم از نظرتون

 2. عاطفه رضایی گفت:

  با تشکر از دکتر خوانساری و کلینیک خوبشون

  1. PHDkhansari گفت:

   سلام ممنون نظر لطف شماست

 3. حسنا رضایی گفت:

  سلام ممنون از دکتر خوانساری و کلینک خوبشون من این عمل انجام دادم و خیلی راضیم و به بقیه پیشنهاد میدم

  1. PHDkhansari گفت:

   سلام و عرض و ادب مچکرم از شما

 4. پریسا باقری گفت:

  مچکرم از شما ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *